מכבדים כרטיסי אשראי: credit card icons

המרכז הארצי למנעולנות

עופר המנעולן

חבר במרכז הארצי למנעולנות מקצועית

בית ספר למנעולנות

24/7 icon

לשירות 24/7 התקשרו:     

050-742-4139

  1. דף הבית
  2. /
  3. פריצת דלתות
  4. /
  5. פריצת דלתות

פריצת דלתות

כולנו שוכחים מעת לעת את מפתח הדירה או לא מטפלים בתקלה במנעול בזמן. במקרים בהם אין לנו מפתח רזרבי או גישה אליו – הפתרון היחיד הוא הזמנה פורץ דלתות אל המקום במהרה. זהו השלב בו תשמחו לגלות שישנם בעלי מקצוע מסורים, אמינים והוגנים שיוכלו להגיע אליכם במהרה. כל שעליכם לעשות הוא להקפיד להזמין פורץ דלתות שפועל באזור המגורים שלכם, נותן שירות בשעה הדרושה לכם (לא כולם עובדים 24/7) ומחזיק ברישיון מתאים לעיסוק בתחום.

אנו נעשה כל מאמץ על מנת שלא לגרום נזק מיותר למנעול. אך נציין שישנם מקרים בהם פריצת הדלת אינה מתאפשרת ללא קידוח אל תוך המנעול או שבירתו. ההבדל בין פורץ דלתות מקצועי לבין חובבן בתחום הוא בדיוק בתחום הזה. אם בחרתם איש מקצוע מקצועי, מנוסה, מומלץ והגון תוכלו להיות בטוחים שהוא יגיע אליכם עם כל הציוד הדרוש על מנת לפרוץ את הדלת במהרה תוך הגנה על הצילינדר הקיים.

מדוע חשובה פריצת המנעול ללא נזק?

כאשר פורץ המנעולים מבצע בעבורכם פריצה של הדלת ללא נזק אתם ממשיכים להשתמש בצילינדר הקיים וחוסכים כסף. אם הצילינדר תקין, עמיד ואתם לא אבדתם צרור מפתחות – אין כל הכרח להחליף צילינדר. כך למעשה, פורץ מנעולים מקצועי חוסך לכם כמה מאוד שקלים.

מי נחשב פורץ דלתות מקצועי?

פורץ דלתות נדרש להיות מנעולן מקצועי ומוסמך לכל דבר. עליו להחזיק ברישיון מתאים, להציג בפניכם את הרישיון ולהשלים את מסלול ההכשרה הדרוש. המלצות של לקוחות קודמים, מחירים הוגנים והגעה מהירה יחזקו את הבחירה שלכם. ההמלצה שלנו היא פורץ דלתות עם ידע, ניסיון וכלים מתאימים שיודע איך להתמודד עם כל סוגי המנעולים, מגיע אל המקום בהקדם, אינו גורם נזק מיותר לצילינדר ומביא עמו מבחר צילינדרים חדשים מתוכם תוכלו לבחור במידת הצורך צילינדר חדש.

מנעולן שמחזיק ברישיון לעסוק בתחום מוכיח שיש לו אישור מטעם משטרת ישראל. כאשר אתם מזמינים מנעולן עם רישיון אתם למעשה מוודאים שאין לו רישום פלילי. בתחום המנעולים פועלים לא מעט חובבנים כך שבקשה שלכם להצגת רישיון היא לגיטימית לחלוטין ואף הכרחית.


לשירות 24/7
התקשרו עכשיו
050-742-4139


טואול - בניית אתרים