מכבדים כרטיסי אשראי: credit card icons

המרכז הארצי למנעולנות

עופר המנעולן

חבר במרכז הארצי למנעולנות מקצועית

בית ספר למנעולנות

24/7 icon

לשירות 24/7 התקשרו:     

050-742-4139

  1. דף הבית
  2. /
  3. מנעולן
  4. /
  5. מנעולן ביבנה

מנעולן ביבנה

על כל מנעולן ביבנה או בעיר אחרת בארץ להציג בפניכם רישיון ותעודות הסמכה. חשוב מאוד לוודא מול בעל המקצוע שיש ברשותו את כל האישורים הדרושים על מנת לבצע את העבודה. כמו כן, חשוב לוודא שהמנעולן עבר את ההסמכה הרצויה וקיבל אישור ממשטרת ישראל לעסוק בתחום. אל תוותרו על שתי הבדיקות הללו ובמידת הצורך תבקשו גם המלצות של לקוחות קודמים.

למה כדאי להזמין מנעולן ביבנה על פני מנעולנים אחרים?

אם אתם מתגוררים בעיר יבנה אין סיבה שתקבלו שירות ממנעולן שאינו מקומי. בכל פנייה אל מנעולן כדאי לוודא שהוא אכן מספק שירות בעיר יבנה ומסוגל להגיע אליכם במהרה. מקדו מראש את החיפוש במנעולנים ביבנה ותגדילו את הסיכויים להגעה מהירה של המנעולן.

כמה עולה להזמין מנעולן ביבנה?

העבודות מתומחרות בהתאם למורכבותן, עלות חומרי הגלם, צורך בציוד מיוחד ושעת ההגעה. לפני שאתם מזמינים כל מנעולן ביבנה כדאי לברר מולו מהי העלות הצפויה. על מנת לאפשר תמחור מדויק ככל האפשר עליכם לספק למנעולן פרטים רבים ומדויקים על התקלה והמנעול. אם המחיר נראה לכם מוגזם תוכלו לייצור קשר עם מנעולנים נוספים ביבנה ולהשוות בין ההצעות. היזהרו מהצעות מחיר זולות בצורה חשודה. על עבודה זולה וחובבנית בתחום כמו מנעולים אתם עלולים לשלם ביוקר.

מה עוד חשוב לדעת?

בחירה נכונה של מנעולן תהיה איש מקצוע אמין, הגון ואדיב שתוכלו לסמוך עליו. תמיד תזכרו לבקש מהמנעולן להציג בפניכם תעודות ורישיונות לפני שהוא מתחיל לעבוד. יהיו מקרים בהם המנעולן יבקש גם מכם להציג תעודת זהות על מנת להוכיח שאתם אכן בעלי הדירה או בעלי זכות להורות על פריצת המנעול.

בכל החלפת מנעול קיים בחדש עליכם לוודא שאתם מקבלים מנעול חדש עם כל העותקים הקיימים של המפתח. מנעולים נמכרים היום עם כרטיס בקרת שכפול שמגביל את האפשרות לשכפל מפתחות נוספים. בכל פעם בה תרצו לשכפל עותק נוסף של מפתח תתבקשו להציג את הכרטיס. ההגבלה על שכפול המפתח נועדה למנוע מקרים בהם אדם זר יוכל לגנוב לרגע את צרור המפתחות שלכם, לשכפל את המפתח ולהחזיר אליכם את הצרור מבלי שתרגישו בדבר. 

לשירות 24/7
התקשרו עכשיו
050-742-4139


טואול - בניית אתרים