מכבדים כרטיסי אשראי: credit card icons

המרכז הארצי למנעולנות

עופר המנעולן

חבר במרכז הארצי למנעולנות מקצועית

בית ספר למנעולנות

24/7 icon

לשירות 24/7 התקשרו:     

050-742-4139

  1. דף הבית
  2. /
  3. פורץ מנעולים
  4. /
  5. פורץ מנעולים בקריית עקרון

פורץ מנעולים בקריית עקרון

את המנעול בבית אנו מפעילים מספר פעמים ביום כך שהבלאי הטבעי מובן לחלוטין. מנעולים מתקלקלים עקב בלאי טבעי, איכות נמוכה ופגיעה חיצונית. יהיו מקרים בהם המנעול שלכם יתקלקל ללא כל סיבה ויהיו מקרים בהם המנעול יתקלקל עקב ניסיון פריצה או חבלה בזדון במנעול. החלפת המנעול הקיים במנעול חדש היא הדרך בה תוכלו לפתור בקלות את הבעיה. אם לא טפלתם בתקלה במועד ואתם תקועים עתה מאחורי דלת נעולה – פורץ מנעולים בקריית עקרון יוכל לחלץ אתכם מהצרה ולהחליף את המנעול.

מתי צריך להזמין פורץ מנעולים בקריית עקרון

גם האדם האחראי ביותר מאבד לעתים את צרור המפתחות. בגלל החשש שצרור המפתחות שלכם לא אבד אלא נגנב יהיה עליכם להחליף את הצילינדר. אם איש לא מחזיק במפתח נוסף בעבור הדירה תתבקשו להזמין פורץ מנעולים בקריית עקרון שיפתח בעבורכם את הדלת ויחליף את הצילינדר. החלפת צילינדר הופכת את המפתח הקודם שלכם ללא רלוונטי. כך תוכלו להיות רגועים בידיעה שאיש לא יוכל להשתמש בצרור המפתחות הישן שלכם על מנת להיכנס אל הדירה.

האם כדאי להשאיר מפתח רזרבי אצל השכן?

אם יש לכם שכן שאתם סומכים עליו או בן משפחה שמתגורר בקרבת מקום כדאי להפקיד בידיו מפתח רזרבי. זו הדרך לפתור בקלות מצבים של דלת שנטרקה או מצבים בהם שכחתם את צרור המפתחות בבית או במשרד. רגע לפני שאתם ממהרים להפקיד את המפתח שלכם בכל יד חשוב לזכור שאתם למעשה מאפשרים לאותו אדם להיכנס אל ביתכם בכל עת.

שדרוג מנעולים ישנים

אתם או אחד השכנים הזמנתם פורץ מנעולים בקריית עקרון לטיפול במנעול תקוע? פורץ המנעולים הוא מנעולן מוסמך לכל דבר שמכיר היטב את כל סוגי המנעולים. נצלו את ההזדמנות להתייעץ עמו על התקנת מנעול חזק ומתקדם יותר. ככל שהמנעול יותר ישן כך הוא פחות עצמתי וניתן לפריצה קלה. על מנת להתחדש במנעול הטוב ביותר ההמלצה היא על החלפת המנעול הראשי של הבית אחת ל-5 שנים. תושבי קריית עקרון מוזמנים לייצור עמנו קשר ולקבל שירות ממיטב אנשי המקצוע בענף במחירים הוגנים.


לשירות 24/7
התקשרו עכשיו
050-742-4139


טואול - בניית אתרים