מכבדים כרטיסי אשראי: credit card icons

המרכז הארצי למנעולנות

עופר המנעולן

חבר במרכז הארצי למנעולנות מקצועית

בית ספר למנעולנות

24/7 icon

לשירות 24/7 התקשרו:     

050-742-4139

  1. דף הבית
  2. /
  3. פורץ מנעולים
  4. /
  5. פורץ מנעולים ברחובות

פורץ מנעולים ברחובות

את כל שירותי המנעולים לבית ולרכב תרצו לקבל ממנעולן מקצועי, מוסמך ואמין. תחום כמו פריצת מנעולים הוא מקצוע לכל דבר. ההבדלים בין עבודה חובבנית לבין עבודה מקצועית יבואו לידי ביטוי בתוצאות ותחושת הביטחון שלכם. תושבי העיר רחובות מוזמנים לפנות אל פורץ מנעולים ברחובות שיעניק להם שירות כולל בתחום עם ייעוץ מומחה לרכישת מנעול חדש. השירות כולל פריצת דלתות מכל סוג, פריצת מנעולים של רכבים, התקנת מנעולים חדשים, תיקון מנעולים, פריצת כספות, מענה לעסקים ועוד.

מדוע פורץ מנעולים צריך ברחובות להיות זמין?

על פורץ מנעולים ברחובות להציג זמינות של 24 שעות לטובת מקרים בהם לקוחותיו נתקעים באמצע הלילה מול דלת נעולה או מול רכב נעול. באותן שעות לילה מאוחרות נבחן השירות של המנעולן. איש מקצוע אחראי ומסור ידאג לספק ללקוחות שלו מענה בכל שעה.

אלו רישיונות דרושים לפורץ מנעולים ברחובות?

בכדי לעסוק בתחום כה רגיש כמו פריצת מנעולים על בעל המקצוע לקבל רישיון ואישור מטעם משטרת ישראל. קבלת הרישיון מותנית בסיום קורס וקבלת תעודת יושר מהמשטרה. תעודת היושר ניתנת רק למועמדים שאין להם עבר פלילי. רק פורץ מנעולים שמחזיק ברישיון מתאים רשאי על פי חוק לפרוץ מנעולים בהזמנה אישית. על מנת להיות בטוחים שעומד מולכם איש מקצוע אחראי ואמין תקפידו לדרוש מכל פורץ מנעולים להציג בפניכם את הרישיון שלו.

כיצד פורצים מנעולים?

כאשר אתם מזמינים דרכנו פורץ מנעולים ברחובות אתם יכולים להיות בטוחים שיגיע אליכם איש מקצוע מנוסה עם כל הציוד הדרוש. המנעולן מגיע עם כלי עבודה מתקדמים וכל חלקי החילוף הדרושים. הכלים והמנעולים בהם משתמש המנעולן עומדים בתקן. אנחנו לא מתפשרים על איכות הצילינדרים ומתחייבים לעבודה מדויקת. המחירים הוגנים ואף שווים לכל כיס.

למה לא כדאי לנסות לפרוץ את הדלת בעצמי?

פורץ מנעולים מוסמך הוא היחיד שמורשה לפרוץ מנעולים. ניסיונות שלכם לפרוץ את הדלת בעצמכם צפויים להסתיים בגרימת נזק לדלת ולמנעול שצפוי להישאר נעול או תקוע. אם הצלחתם לפרוץ את הדלת בקלות כדאי לכם למהר להזמין מנעולן על מנת להחליף את המנעול בהקדם. מנעול שנפרץ בקלות ללא ציוד מתאים הוא מנעול שלא מספק הגנה מספקת לבני הבית ולרכושם.


לשירות 24/7
התקשרו עכשיו
050-742-4139


טואול - בניית אתרים