מכבדים כרטיסי אשראי: credit card icons

המרכז הארצי למנעולנות

עופר המנעולן

חבר במרכז הארצי למנעולנות מקצועית

בית ספר למנעולנות

24/7 icon

לשירות 24/7 התקשרו:     

050-742-4139

  1. דף הבית
  2. /
  3. פורץ מנעולים
  4. /
  5. פורץ מנעולים בראשון לציון

פורץ מנעולים בראשון לציון

אם נאלצתם להזמין פורץ מנעולים בראשון לציון ולהחליף את הצילינדר בגלל מפתח שאבד – אתם בוודאי מעוניינים לעשות את כל הדרוש על מנת להגן על המנעול, לתחזק אותו נכון ולהאריך כך את משך השימוש בו.

על מנת להסביר איך לתחזק נכון את המנעול נציין תחילה מהו צילינדר ומהו מנעול. אלו הם שני החלקים העיקריים במנעול כאשר הצילינדר מותקן בתוך המנעול. את פעולת הנעילה מבצע בפועל הצילינדר. הוא גם אחראי לקבל את המפתח, לזהות אותו ובהתאם לתנועת הסיבוב לפתוח או לנעול את הדלת. כאשר הזמנתם היום פורץ מנעולים בראשון לציון העבודה התמקדה בצילינדר. על מנת לפתוח את המנעול נאלץ המנעולן לפרוץ את הצילינדר.

מה פורץ מנעולים בראשון לציון חייב להכיר היטב?

כל פורץ מנעולים בראשון לציון מכיר היטב את הנזק שנגרם מניסיונות חובבנים לטיפול בתקלות במנעול או פריצה של צילינדר. פעמים רבות, ניסיונות שלכם לפרוץ את המנעול או לשחרר את הצילינדר התקוע גורמים נזק בלתי הפיך למנגנון. צילינדרים מומלץ שלא לנסות לתקן לבד או להתקין לבד. מעוניינים להזמין פורץ מנעולים אך חוששים מהמחיר? תשמחו לגלות שהמחירים שלנו הוגנים ודרכנו החלפת צילינדר היא לא עסק יקר.

תחזוקה נכונה של צילינדר תדרוש שימון של המנגנון אחת לתקופה עם תרסיס שמן מתאים. אין להשתמש בשמן בישול או שמן שאינו מיועד למנעולים. אם אנכם בטוחים באיזה תרסיס שמן כדאי לבחור כדאי להתייעץ עם בעל מקצוע.

טיפול נכון בצילינדר

ככל שתקדימו להזמין בעל מקצוע כך תצליחו להגדיל את הסיכויים לתיקון של הצילינדר על פני החלפתו. מיד כאשר מופיעים סימנים ראשונים של תקלה במנעול כדאי להזמין מנעולן מקצועי.

צילינדר פשוט או צילינדר חזק?

רגע לפני שאתם משקיעים מאות שקלים ברכישת צילינדר חזק במיוחד כדאי להתאים בין הצילינדר לבין אופי השימוש במתחם. כך למשל, במקומות בהם אתם זקוקים לנעילה זמנית בלבד או בדלתות פנים, ניתן יהיה לבחור בצילינדר פשוט. השקעה בצילינדר יקר ואיכותי במיוחד נדרשת בעיקר בעבור הדלת הראשית של הבית. ההמלצה היא על צילינדר איכותי שמיוצר על ידי חברה מובילה ומוכרת בתחום.


לשירות 24/7
התקשרו עכשיו
050-742-4139


טואול - בניית אתרים