מכבדים כרטיסי אשראי: credit card icons

המרכז הארצי למנעולנות

עופר המנעולן

חבר במרכז הארצי למנעולנות מקצועית

בית ספר למנעולנות

24/7 icon

לשירות 24/7 התקשרו:     

050-742-4139

  1. דף הבית
  2. /
  3. פורץ מנעולים
  4. /
  5. פורץ מנעולים באשדוד

פורץ מנעולים באשדוד

זקוקים לשירות של מנעולן באשדוד ויש לכם שאלות? כאן תוכלו למצוא מענה לשאלות נפוצות בתחום. תושבי העיר אשדוד מוזמנים להזמין שירותי פורץ מנעולים באשדוד בהגעה מהירה, מחירים נוחים, מקצועיות ושירות ללא תחרות. עשו לכם כלל בכל הזמנת פורץ מנעולים באשדוד או בכל עיר אחרת בארץ להזמין רק בעלי מקצוע שמחזיקים ברישיון מתאים. אל תתביישו לבקש מהמנעולן להציג בפניכם את הרישיון שלו. יש לכם זכות מלאה לדעת שעומד מולכם בעל מקצוע אמין ואחראי.

אני מאוד ממהר, כמה זמן לוקח לפרוץ מנעול באשדוד?

מרגע הגעת המנעולן אל המקום המנעול ייפרץ בתוך כמה דקות עד חצי שעה. ככל שהמנעול יותר איכותי וחזק – כך מלאכת הפריצה תהיה יותר ממושכת ומורכבת. להשלמת התהליך כדאי להתקין צילינדר חדש. ללא התקנת צילינדר חדש תוכלו להיכנס אל הבית אך לא לנעול אותו.

האם אפשר לפרוץ מנעול מבלי לשבור אותו?

הזמנת פורץ מנעולים באשדוד, שידוע כאיש מקצוע אמין והגון, מבטיחה לכם שלא תתבקשו להחליף צילינדר כאשר אין צורך בכך. ישנם מקרים בהם המנעולן יצליח לפרוץ את המנעול מבלי לגרום לו כל נזק. חשוב לציין כי במקרים רבים אין מנוס מקידוח אל תוך הצילינדר או שבירה של מנגנון הנעילה כולו. אם אנכם מעוניינים לנצל את ההזדמנות להחליף את המנעול הישן בחדש עדכנו בכך את המנעולן מראש ובקשו אותו לעשות כל מאמץ על מנת שלא להרוס את הצילינדר.

באלו שעות אפשר לקבל שירות?

פורץ מנעולים באשדוד נדרש לעתים לספק שירות גם בשעות לא שגרתיות. מתקבלות  קריאות שירות באמצע הלילה, בשעות הבוקר המוקדמות מאוד ואף בימי מנוחה.

האם פורץ מנעולים יוכל לטפל גם במנעול של הרכב?

אם המפתח של הרכב נשבר בתוך המנעול או אבד – דרוש לכם פורץ מנעולים מוסמך ומורשה שמתמחה במערכות נעילה של רכבים.

איך מזהים פורץ מנעולים מקצועי?

בעל מקצוע אמין, הגון ואחראי בתחום המנעולים יחזיק עמו תמיד רישיון ותעודת זהות. לפני כל פריצת דלת יבקש מכם המנעולן להציג בפניו תעודת זהות בכדי להוכיח שאתם אכן בעלי הדירה. אם לא תהיה ברשותכם תעודת זהות יבקש לעתים המנעולן מאחד השכנים לזהות אתכם.


לשירות 24/7
התקשרו עכשיו
050-742-4139


טואול - בניית אתרים