מכבדים כרטיסי אשראי: credit card icons

המרכז הארצי למנעולנות

עופר המנעולן

חבר במרכז הארצי למנעולנות מקצועית

בית ספר למנעולנות

24/7 icon

לשירות 24/7 התקשרו:     

050-742-4139

  1. דף הבית
  2. /
  3. מנעולן
  4. /
  5. מנעולן בראשון לציון

מנעולן בראשון לציון

נכנסתם לדירה חדשה? מרגישים חסרי ביטחון בבית בגלל מנעול ישן? החלפה של המנעול בדלת הראשית בבית מומלצת לביצוע באמצעות מנעולן אמין ומקצועי אחת ל-5 שנים. המשיכו לקרוא ותקבלו טיפים להזמנת מנעולן בראשון לציון ודגשים שיעזרו לכם לזהות את בעלי המקצוע הטובים ביותר. אנו נסייע לכם לבחור נכון ולזהות בקלות מנעולנים מוסמכים.

איך מחליפים מנעול?

אם חשוב לכם להרגיש בטוחים בבית ולהגן בצורה הטובה ביותר על רכושכם – תבצעו החלפת מנעול רק באמצעות מנעולן מוסמך, מנוסה ואמין. כדאי לנצל את ההזדמנות ולבחור מנעול חדיש וחזק יותר מהמנעול הקודם. במידת הצורך אפשר יהיה להתקן מנעול עליון נוסף בדלת על מנת להרחיק את הפורצים ולחזק את תחושת הביטחון של בני הבית.

החלפת מנעול בראשון לציון

שירותי מנעולן בראשון לציון ניתנים במתכונת של שירות חירום או בתיאום מראש. אין כל חובה להמתין עד לרגע בו המנעול הישן נפרץ או נשבר על מנת להחליפו במנעול חדש ואיכותי יותר. את החלפת המנעול תבצעו עם מנעולן בראשון לציון שמציג רישיון מתאים. מנעולנים מורשים הם אנשי מקצוע שקבלו אישור לעסוק בתחום ממשטרת ישראל. הקפידו להעסיק רק מנעולנים שמציגים בפניכם רישיון ותוכלו להיות בטוחים שעומד מולכם אדם אמין ומקצועי.

מה חשוב לבדוק כשרוכשים מנעול חדש?

בכל החלפת מנעול חשוב שתוודאו שאתם מקבלים מנעול חדש לחלוטין. על המנעולן להציג בפניכם שקית אטומה בה סגורים המפתחות למנעול. כדאי לוודא גם שהמנעול מגיע באריזה סגורה וחדשה. החלפה פשוטה של מנעול דורשת עד 30 דקות עבודה. בחירה חכמה תהיה צילינדר איכותי מתוצרת של חברה ידועה ומוכרת בתחום. כדאי לוודא גם שיש לצילינדר פין קידוח.

הגבלת שכפול מפתחות

הקלות בה ניתן לשכפל היום מפתחות פוגעת בתחושת הביטחון שלנו וביכולת של המנעול למנוע כניסת זרים אל הבית. על מנת לפתור את הבעיה הזו קיימת אפשרות לרכוש מנעול בעבורו תוכלו לשכפל מפתחות נוספים רק בהצגת כרטיס בקרת שכפול. זהו כרטיס אישי אותו תקבלו מהמנעולן ותתבקשו לשמור במקום בטוח. הכרטיס יצמצם מקרים בהם מפתחת ישוכפלו ללא ידיעתכם או בניגוד לרצונכם.


לשירות 24/7
התקשרו עכשיו
050-742-4139


2all בניית אתרים