מכבדים כרטיסי אשראי: credit card icons

המרכז הארצי למנעולנות

עופר המנעולן

חבר במרכז הארצי למנעולנות מקצועית

בית ספר למנעולנות

24/7 icon

לשירות 24/7 התקשרו:     

050-742-4139

  1. דף הבית
  2. /
  3. מנעולן
  4. /
  5. מנעולן באזור

מנעולן באזור

ממש כמו בתחומים אחרים גם בתחום המנעולים יוצאים אל השוק אחת למספר חודשים מוצרים איכותיים ועמידים יותר מהמוצרים הקיימים. אם חשוב לכם להתקין בדלת שלכם את המנעול החדיש והעמיד ביותר – כדאי לכם להחליף את המנעול באמצעות מנעולן באזור מקצועי ומורשה אחת ל-5 שנים לפחות.

המלצה של מנעולן באזור מתי לחהליף מנעול

עברתם אל דירה חדשה באזור? ברוכים הבאים אל השכונה! בתוך כל ההתרגשות ורשימת המטלות הארוכה אסור לכם לשכוח להזמין מנעולן באזור לטובת החלפת המנעול הקיים בדלת הכניסה. כל יום בו לא החלפתם את המנעול הוא יום בו הרכוש שלכם חשוף לגניבה. גם כאשר מדובר ברכישתדירה חדשה מקבלן וגם כאשר בעל הדירה הוא אדם אמין ואחראי – לא תוכלו לדעת בוודאות שעותק של מפתח הדירה לא הגיע אל גורם זר.

החלפת מנעול מומלצת בעבור תושבי כל השכונות הישנות והחדשות בעיר אזור. את פירוק המנעול החדש והתקנת המנעול החדש יבצע בעבורכם מנעולן באזור שמכיר את האזור, יודע אלו מנעולים כדאי להתקין ומחזיק בכל הרישיונות הדרושים.

דגשים חשובים להחלפת מנעול 

עשו לכם כלל לקבל שירות רק ממנעולנים מוסמכים שמציגים בפניכם רישיונות והמלצות. כמו כן, עליכם לוודא שאתם מקבלים מנעול חדש לחלוטין בעוד המפתחות מגיעים בתוך שקית אטומה. אם יש בדלת מנעול נוסף בקשו את המנעולן לבדוק אותו, לוודא את תקינותו ובמידת הצורך להחליף גם אותו.

החלפת מנעול ישן

אם המנעול שלכם חורק ואתם מוצאים את עצמכם נאבקים באופן יומיומי על מנת לסובב את המפתח בצילינדר – לא רחוק היום בו המנעול שלכם יתקע ואתם תישארו מאחורי דלת נעולה. החליפו עוד היום את המנעול ותחסכו לעצמכם הזמנה דחופה של מנעולן באזור.

כדאי לכם לטפל בהקדם במנעול גם בגלל הסיכוי לתקן אותו ולחסוך בעלויות. המתנה עד לרגע בו לא תהיה ברירה אלא לפרוץ את המנעול על מנת לפתוח את הדלת תדרוש את הריסת המנעול באמצעות קידוח. בכדי לפרוץ מנעולים תקועים במהרה קודח המנעולן חור במנעול ושובר את הצילינדר. ייתכן וטיפול מוקדם במנעול החורק יסתיים בתיקון הצילינדר ולא בהחלפת המנעול כולו.

לשירות 24/7
התקשרו עכשיו
050-742-4139


טואול - בניית אתרים