מכבדים כרטיסי אשראי: credit card icons

המרכז הארצי למנעולנות

עופר המנעולן

חבר במרכז הארצי למנעולנות מקצועית

בית ספר למנעולנות

24/7 icon

לשירות 24/7 התקשרו:     

050-742-4139

  1. דף הבית
  2. /
  3. מנעולן
  4. /
  5. מנעולן בבאר יעקב

מנעולן בבאר יעקב

דלתות פלדלת אנו פוגשים בכל בנייני המגורים בכל רחבי הארץ. דלתות פלדלת ידועות כדלתות עמידות וחזקות שמרחיקות פורצים ומעניקות לבני הבית תחושת ביטחון. מנעולים של דלתות פלדלת נחשבים למנעולים מסיביים ומורכבים לפריצה. על אף שמדובר במותג איכותי מאוד יש להחליף את המנעול אחת למספר שנים. החלפת המנעול במועד הנכון תאפשר התקנה של מנעול חדש חזק יותר.

מתי צריך להחליף מנעול בבית?

מנעולן בבאר יעקב מבצע בכל יום מספר עבודות של החלפת מנעולים עקב אבדן או גניבה של מפתח הדלת, חשש מפריצה, תקלה במנעול, מפתח שנשבר בתוך הצילינדר, דלת שנטרקה וננעלה. אם אבדתם צרור של מפתחות או שישנו חשד לשכפול מפתח על ידי אדם זר – כדאי להזמין מנעולן ולהחליף את המנעול בהקדם האפשרי. מנעול שלא פועל כשורה ונתקע כדאי גם כן למהר להחליף. לא תרצו לחכות לרגע בו דווקא ברגע בו אתם ממהרים לפגישה חשובה המנעול נתקע או לא ננעל.

מנעולן בבאר שבע מחירים?

המחיר אותו תתבקשו לשלם נקבע בהתאם לעלות של המנעול החדש ולמועד הזמנת השירות. הזמנת מנעולן בבאר יעקב בשעת לילה או יום שבת תהיה יקרה יותר בהשוואה להזמנת שירות זהה בשעת צהריים או שעת בוקר. שירות חירום בו המנעולן מגיע אליכם מיד כרוך גם כן ברוב המקרים בתוספת תשלום. תהיו אתם חכמים יותר ותקדימו לטפל במנעול כבר בשלב בו מופיעים סימנים ראשונים לבעיה.

האם אפשר להחליף מנעול לבד?

כל מנעולן בבאר יעקב מכיר מקרים בהם ניסיונות להחלפת מנעול בדלת פלדת ללא מנעולן גרמו נזק בלתי הפיך למנעול ולדלת. לא נוכל לומר באופן חד משמעי שאי אפשר להחליף מנעול באופן עצמאי, אך ההמלצה היא על פנייה אל מנעולן עם ניסיון, רישיון והמלצות.  אם תרצו בכל זאת לנסות להחליף צילינדר בעצמכם תוכלו לרכוש בחנויות כלי עבודה צילינדר לדלת פלדלת, לפרק את המנעול הקיים ולהתקין את המנעול החדש. אל תשכחו לוודא שאתם מקבלים מנעול חדש באריזה סגורה כאשר כל המפתחות נמצאים בתוך שקית אטומה. התקנת צילינדרים משומשים אינה מומלצת בשום מקרה.

לשירות 24/7
התקשרו עכשיו
050-742-4139


טואול - בניית אתרים