מכבדים כרטיסי אשראי: credit card icons

המרכז הארצי למנעולנות

עופר המנעולן

חבר במרכז הארצי למנעולנות מקצועית

בית ספר למנעולנות

24/7 icon

לשירות 24/7 התקשרו:     

050-742-4139

  1. דף הבית
  2. /
  3. מנעולן
  4. /
  5. מנעולן באשדוד

מנעולן באשדוד

כל פריצה אל הבית, העסק או הרכב מערערת את תחושת הביטחון שלנו. לאחר הפריצה אנחנו מרגישים הרבה פחות בטוחים בבית וסומכים הרבה פחות על היכולת של המנעול שבדלת למנוע כניסת זרים. הבשורה הטובה היא שיש פתרון! תצליחו להחזיר לעצמכם ולבני הבית את תחושת הביטחון שנפגעה באמצעות מנעולן באשדוד שיגיע אליכם במהרה, יבחן את המנעול וימליץ על מנעול חדש, איכותי וחזק יותר.

פריצה לבית אחרי שכפול מפתח

מקרים בהם אדם זר שהצליח להשיג את צרור המפתחות שלכם (אפילו לרגע) מצליח לשכפל לעצמו מפתח ולהיכנס אל ביתכם נפוצים מאוד. כל מנעולן באשדו מכיר סיפורים על פריצות שמתרחשות בסמוך לביקורים במוסך או החלפת עוזרת הבית. תצליחו לצמצם בצורה משמעותית מקרים כאלו באמצעות מנעול חדש וחזק שמאפשר שכפול מפתח רק תוך הצגת כרטיס בקרת שכפול. המפתח לא ישוכפל בעבורכם או בעבור כל אדם אחר ללא הצגת הכרטיס. על כן, עליכם להקפיד לשמור על הכרטיס במקום בטוח.

מדוע כדאי להזמין מנעולן באשדוד אחרי פריצה?

הזמנה מהירה של מנעולן באשדוד חיונית בכל מקרה של פריצה בבית מגורים או בית עסק. בין אם הפורצים שברו את המנעול ובין אם לא – כדאי להחליף אותו על מנת לצמצם את הסיכויים לפריצה חוזרת ולהרגיע מעט את בני הבית. המנעולן יבחן את המנעול הקיים בדלת, יסביר על המנעולים הקיימים בשוק וימליץ על מנעול חזק. לחיזוק תחושת הביטחון שלכם תוכלו להוסיף מנעול עליון נוסף.

מדוע כדאי להזמין מנעולן באשדוד אחרי מעבר דירה?

תופתעו לגלות שמקרים רבים של פריצות לדירות מתרחשים בסמוך מאוד למועד כניסת דיירים חדשים. אם אתם עוברים אל דירה שכורה או שרכשתם דירה חדשה מהקבלן/יד 2 – אל תוותרו על החלפת מנעול דלת הכניסה. במהלך התקופה בה הדירה הוצגה על ידי המתווך או טופלה על ידי קבלן השיפוצים צרור המפתחות עבר הרבה מאוד ידיים. גם אם קבלתם הבטחה שכל העותקים של המפתחות לדירה הועברו לידכם, לא תוכלו להיות בטוחים שאין עותקים נוספים. חייגו עכשיו והזמינו מנעולן באשדוד שמכיר היטב את המנעולים החדשים והאיכותיים ביותר. פעולה פשוטה של החלפת מנעולים תצליח לחסוך לכם עוגמת נפש משמעותית.

לשירות 24/7
התקשרו עכשיו
050-742-4139


טואול - בניית אתרים