מכבדים כרטיסי אשראי: credit card icons

המרכז הארצי למנעולנות

עופר המנעולן

חבר במרכז הארצי למנעולנות מקצועית

בית ספר למנעולנות

24/7 icon

לשירות 24/7 התקשרו:     

050-742-4139

  1. דף הבית
  2. /
  3. מנעולן
  4. /
  5. מנעולן ברחובות

מנעולן ברחובות

אם המפתח אבד או נשבר בתוך המנעול – מנעולן ברחובות יוכל להגיע אל המקום במהירות, לפרוץ את המנעול ולהתקין בעבורכם מנעול חדש. פריצת המנעול מתבצעת באמצעות ציוד מיוחד. בהתאם לסוג של המנעול ואופי התקלה מחליט המנעולן בשטח מהי הטכניקה הטובה ביותר לפריצת המנעול. יהיו מקרים בהם יבוצע קידוח של המנעול הישן ומקרים בהם המנעולן יצליח לפרוץ את הדלת מבלי לגרום נזק בלתי הפיך למנעול.

המלצותן של מנעולן ברחובות

במידה והמנעול הנוכחי נפגע במהלך הפריצה יהיה עליכם להחליפו. במקרים בהם המנעול עוד שמיש אך ישן מאוד ימליץ המנעולן גם כן על החלפת המנעול הקיים בחדש. המנעול החדש אותו יתקין המנעולן יהיה חדש לחלוטין (מגיע בקופסה סגורה). את המפתחות תקבלו סגורים בתוך שקית אטומה ומקורית.

איך מונעים תקלות במנעול?

מנגנון הנעילה של הצילינדר עדין מאוד. חדירת לכלוך, שמן או אבק אל תוך הצילינדר עלולה לגרום נזק משמעותי. על מנת לשמור על המנעול ולהאריך את תקופת השימוש בו  תתבקשו להגן עליו מפני לכלוך רטיבות וחלודה. אין להכות במנעול בחוזקה או לנסות לסובב את המפתח בכוח רב. תצליחו למנוע את רוב הבעיות הללו אם תרססו את המנעול אחת לחודש בתרסיס שמיועד לשחרור חלקים נעים.

איזה מנעול כדאי לבחור?

שילוב מנצח בין מנעולן ברחובות שמציג ניסיון, המלצות ורישיונות מתאימים לבין מנעול איכותי הוא הטוב ביותר. תוכלו להיות בטוחים שקבלתם מנעול איכותי כאשר תרכשו מנעול מתוצרת של אחת החברות המוכרות והמובילות בתחום. המחיר של המנעול מעיד פעמים רבות על איכותו ועמידותו. אתם בוחרים האם להשקיע במנעול החדש 150 שקלים או 600 שקלים.

יתרונות של מנעולן ברחובות

אם חשובה לכם הגעה מהירה של המנעולן תבחרו מנעולן ברחובות על פני מנעולן בתל אביב. איש מקצוע מקומי שמכיר את רחובות ומבצע בה באופן קבוע כמה עבודות בכל יום יוכל לספק לכם מענה מהיר ומקצועי. אל תשכחו לוודא שהמנעולן שהזמנתם מחזיק ברישיונות הדרושים, הציוד הנכון, ניסיון מתאים ומנעולים חדשים מוכנים להתקנה. מנעולן עם רישיון הוא מנעולן שפועל באישור משטרת ישראל – ממנעולן כזה אתם רוצים לקבל שירות.

לשירות 24/7
התקשרו עכשיו
050-742-4139


טואול - בניית אתרים