מכבדים כרטיסי אשראי: credit card icons

המרכז הארצי למנעולנות

עופר המנעולן

חבר במרכז הארצי למנעולנות מקצועית

בית ספר למנעולנות

24/7 icon

לשירות 24/7 התקשרו:     

050-742-4139

  1. דף הבית
  2. /
  3. פורץ מנעולים
  4. /
  5. פורץ מנעולים ביבנה

פורץ מנעולים ביבנה

החלפת מנעול נדרשת במקרים של פריצה אל הבית ובמקרים בהם המנעול נשבר או מתקלקל. יהיו מקרים בהם הפריצה אל הבית תהיה יזומה ומקרים בהם פריצת המנעול תתבצע מתוך מטרה לחדור אל הבית ללא רשותכם או ידיעתכם. הזמנת פורץ מנעולים ביבנה מספקת לכם מענה מקיף בתחום. הפורץ הוא מנעולן מוסמך לכל דבר. הוא יבצע בעבורכם תיקון למנעול (במידת האפשר), החלפת צילינדר, פריצה ועוד. במידה והמנעול הקיים אינו שמיש עוד ימליץ המנעולן על מנעול חדש איכותי ועמיד.

מדוע החלפת צילינדרים כה נפוצה?

כל פורץ מנעולים ביבנה מבצע במהלך יום העבודה שלו לפחות 2 פריצות של מנעולים ו-2 התקנות של צילינדרים חדשים. הסיבה לכך היא העמידות הרבה של המנעולים החדשים. את רוב המנעולים היום אי אפשר יהיה לפרוץ מבלי לקדוח לתוכם ולשבור אותם. הצילינדר הוא החלק במנעול אליו אנו מכניסים את המפתח. זהו החלק החשוב ביותר במנעול שיודע לזהות את ההתאמה המדויקת בין המנעול לבין המפתח. החלפת צילינדר היא למעשה החלפה של החלק המרכזי במנעול. יחד עם צילינדר חדש תקבלו גם סט של מפתחות חדשים. המפתחות הקיימים כבר לא יתאימו למנעול.

מתי צריך להחליף מנעול איכותי וחזק?

ההשקעה שלכם ברכישת מנעול איכותי היא השקעה נבונה לטווח הארוך. תתבקשו בכל זאת להזמין פורץ מנעולים ביבנה במקרים של אבדן מפתח או מעבר דירה. אם זה עתה עברתם אל בית פרטי חדש ביבנה או אל דירה באחת מהשכונות בעיר – עליכם להחליף בהקדם את המנעול. בכל מעבר דירה מומלצת החלפת מנעול על מנת להבטיח שאיש אינו מחזיק בעותק של המפתח. פריצות רבות מתרחשות כמה ימים לאחר מעברי דירה. אם תחליפו את המנעול תצליחו לצמצם את הסיכויים לפריצה אצלכם בבית/בדירה.

ההתלבטות האם להחליף את המנעול לאחר אבדן מפתח מוכרת לכולנו. מצד אחד אנו חוששים שהמפתח הגיע לידיים מפוקפקות ומצד שני אנו מבקשים לחסוך בעלויות ולהימנע מהחלפת צילינדר מיותרת. זהו השלב בו תשמחו להיזכר שיש לכם מפתח מיוחד אותו אפשר לשכפל רק תוך הצגת כרטיס בקרת השכפול שנמצא אצלכם. ללא הכרטיס איש לא יוכל לשכפל לעצמו מפתח.


לשירות 24/7
התקשרו עכשיו
050-742-4139


טואול - בניית אתרים