מכבדים כרטיסי אשראי: credit card icons

המרכז הארצי למנעולנות

עופר המנעולן

חבר במרכז הארצי למנעולנות מקצועית

בית ספר למנעולנות

24/7 icon

לשירות 24/7 התקשרו:     

050-742-4139

 1. דף הבית
 2. /
 3. פורץ מנעולים
 4. /
 5. פורץ מנעולים בבאר יעקב

פורץ מנעולים בבאר יעקב

תקועים מאחורי דלת נעולה? מחפשים פורץ מנעולים בבאר יעקב שיכול להגיע אליכם מיד? הגעתם למקום הנכון! כחברה שפועלת באופן קבוע בבאר יעקב ובערים הסמוכות ישנה סבירות גבוהה שיש לנו איש צוות בקרבת מקום ונוכל להגיע אליכם כמעט מיד. בתחום המנעולים פניות חירום הן דבר שבשגרה. יהיה זה מקרה של דלת שנטרקה בעוד ילדים נמצאים בבית לבדם או מקרה בו ננעלתם מחוץ לבית כאשר הכיריים דולקים. דוגמה נוספת למקרה דחוף היא מצב בו אתם ממהרים לפגישה חשובה בעבודה ודווקא עכשיו המנעול נשבר. 

כאשר אתם מחפשים בדחיפות פורץ מנעולים בבאר יעקב ואנכם בטוחים לאן לפנות – כדאי לכם לבחור את המנעולן שלכם על פי הקריטריונים הבאים:

 1. רישיון מנעולן מוסמך (כולל אישור מטעם משטרת ישראל).
 2. וותק של 5 שנים לפחות בתחום.
 3. המלצות של לקוחות קודמים.
 4. עבודה עם מנעולים של החברות המובילות בארץ.
 5. מחירים הוגנים.
 6. מתן אחריות לכל עבודה.
 7. אפשרות של הגעה מהירה.

מתי כדאי להזמין פורץ מנעולים בבאר יעקב?

אם הדלת שלכם נטרקה ואתם עומדים מאחוריה ללא מפתח – זה הזמן לגשת לשכן ולקחת ממנו את המפתח הרזרבי. אם לא השארתם מפתח רזרבי בשום מקום – אתם בבעיה. הבשורה הטובה היא שתוכלו להזמין דרכנו פורץ מנעולים בבאר יעקב שיגיע אליכם במהרה. הבשורה הפחות טובה היא שהדבר יהיה כרוך בחלק מהמקרים בהחלפת צילינדר. נצלו את החלפת הצילינדר על מנת לבחור במנעול חזק וחדיש יותר. בקשו את פורץ המנעולים להמליץ לכם על הדגמים החדשים ולהסביר מה ההבדל ביניהם לבין מנעולים פשוטים יותר.

טיפול במנעול תקול

שומעים חריקה בכל פעם בה אתם נועלים את הדלת? לא מצליחים לשחרר בקלות את המפתח מהמנעול? היום בו המנעול שלכם ייתקע קרוב מאוד. הקדימו תרופה למכה והחליפות את הצילינדר עוד היום. אלו שמקדימים לטפל בתקלה לפני שהם מוצאים את עצמם תקועים מאחורי דלת נעולה יוכלו להזמין את המנעולן בשעה שנוחה להם. כדאי לקחת בחשבון גם את המחיר של הקריאות הדחופות. בעבור הגעה מהירה של המנעולן אליכם תתבקשו לשלם מעט יותר מאשר בעבור קריאת שירות רגילה.

לשירות 24/7
התקשרו עכשיו
050-742-4139


טואול - בניית אתרים