מכבדים כרטיסי אשראי: credit card icons

המרכז הארצי למנעולנות

עופר המנעולן

חבר במרכז הארצי למנעולנות מקצועית

בית ספר למנעולנות

24/7 icon

לשירות 24/7 התקשרו:     

050-742-4139

  1. דף הבית
  2. /
  3. פריצת דלתות
  4. /
  5. החלפת צילינדר

החלפת צילינדר

נתקעתם מחוץ לבית? המפתח נתקע בתוך הצילינדר? אתם זקוקים בדחיפות לשירות של מנעולן שיגיע אליכם ויבצע החלפת צילינדר מהירה. כדאי לנצל את החלפת הצילינדר על מנת לשדרג את המנעול הקיים ולהבטיח עצמת נעילה מרבית. לביצוע העבודה תקפידו להזמין מנעולן מוסמך ומנוסה שמחזיק ברישיונות הדרושים ובאישור מטעם משטרת ישראל לעסוק בתחום.

החלפת צילינדר אמינות מעל לכל

בכל עבודת מנעולים קטנה או גדולה עליכם להקפיד להזמין מנעולן אמין שמבצע עבודה איכותית ומקצועית. החלפת צילינדר היא פעולה פשוטה אותה כל מנעולן מבצע מספר פעמים ביום. המורכבות של העבודה ועלותה מושפעת מסוג הדלת וסוג המנעול. לרוב, החלפת צילינדר אינה דורשת יותר מ-30 דקות של עבודה. אמינות של מנעולן נבחנת ברישיונות שהוא מחזיק, אישור לעסוק בתחום מטעם משטרת ישראל, המלצות של לקוחות קודמים ומספר השנים שהוא עוסק בתחום. מנעולנים מורשים שקבלתם עליהם המלצות הם הבחירה הטובה ביותר.

פריצת צילינדר של דלת

דרישה לפריצת דלת נפוצה מאוד בתחום. מנעולנים נקראים לפרוץ דלתות שנטרקו, דלתות בהן נשבר מפתח בתוך הצילינדר ודלתות שנתקעו ללא כל סיבה. לרוב, פריצת הדלת תסתיים בדרישה להחלפת צילינדר. ישנם מעט מאוד מקרים בהם אפשר יהיה לפרוץ את המנעול מבלי לשבור את הצילינדר.

למה חייבים לשבור את הצילינדר?

זוכרים שבחרתם את המנעול החזק ביותר שיש? זוכרים שבקשתם מהמנעולן להתקין אצלכם מנעול שאי אפשר לפרוץ? ככל שהמנעול יותר איכותי וחזק כך יהיה על המנעולן לעבוד קשה יותר על מנת לפרוץ אותו. משמעות הדבר היא דרישה לקדוח אל תוך המנעול על מנת לפרק אותו ולפרוץ אותו. החלפת צילינדר נדרשת עקב הנזק שנגרם למנעול.

האם כדאי לבחור מנעול שקשה לפרוץ?

מנעולן אחראי ימליץ לכם בכל החלפת צילינדר על מנעול חזק ועמיד, מנעול שהוא בעצמו לא יוכל לפרוץ מבלי לגרום נזק בלתי הפיך לצילינדר. מנעולים חזקים מקשים על הפורצים ובחלק מהמקרים אף גורמים להם לוותר מראש על ניסיון הפריצה. על כן, כאשר מדובר במנעול מרכזי לדלת חוץ מנעולים מורכבים עדיפים על פני מנעולים פשוטים. החלפת מנעול בדלת הכניסה הראשית כדאי לבצע אחת ל-5 שנים.


לשירות 24/7
התקשרו עכשיו
050-742-4139


טואול - בניית אתרים